Latvijas II Nacionālais rehabilitācijas kongress || Tēžu iesniegšanas termiņš strauji tuvojas!


IELŪGUMS

Aicinām uz Latvijas II Nacionālo rehabilitācijas kongresu, kas notiks 2021. gada 25. – 27. novembrī. Nacionālā rehabilitācijas kongresa devīze ir “Cilvēks. Vide. Līdzdalība.”

Kongresu organizē Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) kopā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU). Šogad kongress notiks attālināti – katrs pie sava datora, bet visi kopā!

Kongresa galvenās tēmas ir Cilvēka funkcionēšana un Covid 19 pacientu rehabilitācija, bet plānojam apspriest arī citus ar rehabilitāciju saistītus jautājumus no speciālistu, rehabilitācijas organizēšanas, pacientu un sabiedrības skatu punkta.

Ar cieņu,

LRPOA un LNRK prezidents, profesors Aivars Vētra RSU rektors, profesors Aigars Pētersons LRPOA viceprezidente, RSU Rehabilitācijas fakultātes dekāne, assoc. prof. Signe Tomsone


TĒŽU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ (7. SEPTEMBRIS) STRAUJI TUVOJAS!

Aicinām piedalīties kongresa zinātniskajā programmā un iesniegt tēzes līdz 7. septembrim. Informāciju par kongresa tēmām kā arī tēžu iesniegšanas instrukcijas atradīsiet kongresa mājas lapā.  

Informējam, ka arī reģistrācija ir uzsākusies, un par samazinātu maksu varat reģistrēties līdz šī gada 24. oktobrim.


VIESLEKTORI

Ar savām zināšanām un pieredzi kongresā dalīsies starptautiski eksperti.

Gods ipazīstināt ar līdz šim apstiprinātajiem lektoriem:

Katharina Stibrant Sunnerhagen (Zviedrija)
Professor and Head of Department of Clinical Neuroscience and Rehabilitation, University of Gothenburg
Tēma: “Rehabilitation for patients after COVID-19: Swedish experience”
Kristian Borg (Zviedrija)
Professor and Chair, division of Rehabilitation Medicine, department of Clinical Sciences, Karolinska Institutet
Tēma: “COVID-19 and rehabilitation”

ATBALSTS

Kongresa misija ir sapulcināt visus ar ārstniecību saistīto jomu profesionāļus – sākot no diagnostikas un funkcionēšanas novērtēšanas līdz rehabilitācijas klīnikai – terapijām, apmācībai, palīgtehnoloģijām, farmācijas iespējām u.c., kur galveno Latvijas rehabilitācijas pakalpojumu sniedzēju aktivitāte un industrijas piedāvājums spēlē ļoti lielu lomu. Esam par veiksmīgu sadarbību ar industrijas pārstāvjiem, jo saprotam sadarbības nozīmi kopīgu mērķu sasniegšanā!

AICINĀM SADARBOTIES! Par iespējām interesēties info@lnrk.lv


Seko jaunumiem un dalies!