Audiologopēdi

Agnese Janovska

Daugavpils Reģionālā slimnīca
Audiologopēdi

Anda Papule

SIA Vidzemes slimnīca Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca
Audiologopēdi

Andra Vabale

Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas katedra, lektore Latvijas universitāte, PPMF, lektore, eksperts RSU psihosomātiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika, audiologopēde Privātprakse , Rīgā, Kuģu iela 11
Anna Silantjeva

Anna Silantjeva

“Dobeles 1. vidusskola” “Jelgavas pamatskola “Valdeka” – attīstības centrs”
Baiba Čodore

Baiba Čodore

NRC „Vaivari” Vaivaru pamatskolas PII
Beāte Melbārde

Beāte Melbārde

A/S Aprūpes birojs, SIA “Mentamed” Biedrība “Montessorī bērnu māja”
Rīga
Dace Strautmane

Dace Strautmane

Medicīnas sabiedrība “ARS” PII “Mārdega” – audiologopēds RSU RF Audiologopēdijas programma – lektore
Audiologopēdi

Dace Tēberga

Latvijas Jūras medicīnas centrs Privātā vidusskola RIMS
Audiologopēdi

Dace Vaivode

Rehabilitācijas centrs “Līgatne”
Cēsis
Audiologopēdi

Daiga Lagzdiņa-Kokina

Bērnu Klīniskās Universitātes Slimnīca
Daina Ābele

Daina Ābele

Ābele Daina – audiologopēda prakse; Saldus medicīnas centrs; Saldus novada pašvaldības Striķu sākumskola.
Audiologopēdi

Daina Gorobeca

Privātprakse Ventspilī Platā ielā 8 Pašvaldības SIA”Ventspils poliklīnika”
Audiologopēdi

Dana Vissali

Privāta logopēdijas studija Via Ponte Vecchio 16-1A 6527 Lodrino Sveice, c/o zobarstniecibas un ortodontijas studija Dr.med. Paola Merlo Via Peri 9D 6900 Lugano Sveice
Dina Tanberga

Dina Tanberga

Dzirdes sistēmas SIA
Audiologopēdi

Eleonora Smeltere

RAKUS ‘’Gaiļezers”
Elīna Grandāne

Elīna Grandāne

SIA “RSU Stomatoloģijas institūts”
Rīga
Audiologopēdi

Elita Upe

Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmieras SOS bērnu ciemats Privātprakse
Audiologopēdi

Ērika Lece

Vidzemes slimnīca
Eva Kinča

Eva Kinča

Privātprakse Kuldīgā Klientu konsultācijas bērnu attīstības centrā “Pieneņpūkas” Kuldīgas slimnīca Kalnsētas pamatskola
Saldus, Kuldīga
Eva Vargušenko

Eva Vargušenko

SIA “Dzirdes sistēmas” MFD “Dziedniecība” mājas aprūpes nodaļa 
Evija Ekure

Evija Ekure

 SIA “Pirmā Miofunkcionālā klīnika” 
Audiologopēdi

Gita Glezere

Liepājas Līvupes pamatskola-attīstības centrs Liepājas reģionālā slimnīca
Audiologopēdi

Grieta Pīrāga

Dienas aprūpes centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Kauguros Terapijas centrs “Skaņas un mūzika”
Ieva Broka

Ieva Broka

Jēkabpils 2.vidusskola Sociālās rehabilitācijas centrs DOMUS Atbalsts 
Audiologopēdi

Ilze Blūmentāle

RSU RF Audiologopēdijas programma
Audiologopēdi

Ilze Klatenberga

Veselības centrs “Biķernieki” LBDzc RSU Stomatoloģijas institūts
Ilze Mikule

Ilze Mikule

Līvānu 1. vidusskola SIA ,, Preiļu slimnīca”
Audiologopēdi

Ilze Vāciete

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” medicīniska aprūpe mājas
Audiologopēdi

Inga Rutmane-Lazda

Privātprakse Ķekavā PII “Bitīte” Katlakalnā
Audiologopēdi

Irita Kovaļska

VCA Liepājas medicīnas centrs Liepājas Līvupes pamatskola attīstības centrs
Audiologopēdi

Ivaise Pļavniece

 PII Zeltrīti 
Jogita Kupča

Jogita Kupča

RSU Stomatoloģijas institūts
Rīga
Audiologopēdi

Katrīna Reine

RAKUS Gaiļezers, stacionārs “Biķernieki” Ilzes Zaharānes audiologopēda privātprakse
Kima Rudakova

Kima Rudakova

Privātprakse Rīgā PPII “Mazā pupa”
Rīga
Krista Rozenberga

Krista Rozenberga

SIA ‘’Veselības centrs 4’’ – Bērnu veselības centrs , Duntes iela 15a , Rīga SIA ‘’Zemgales veselības centrs’’ – Zemgales prospekts 15, Jelgava
Rīga, Jelgava
Audiologopēdi

Kristīne Krastiņa

 Biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” medicīniska aprūpe mājās 
Audiologopēdi

Kristīne Mazureviča

Jēkabpils reģionālā slimnīca
Audiologopēdi

Kristīne Meilerte

Ķekavas novada pašvaldības PII “Bitīte”
Kristīne Zaščirinska

Kristīne Zaščirinska

Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca Rehabilitācijas centrs “Poga”
Līga Savicka

Līga Savicka

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca
Rīga
Madara Ungere

Madara Ungere

Ikšķiles Veselības veicināšanas centrs a/s Aprūpes birojs
Audiologopēdi

Māra Keiša

SIA ,,Ogres rajona slimnīca” Veselības centrs ,,MOŽUMS – 1”
Audiologopēdi

Marija Skerškāne

DFC „Solis Augšup”
Audiologopēdi

Marina Petrakova

SIA VREACH, Riga TechGirls, European Institute of Innovation & Technology
Audiologopēdi

Marita Katrīna Graudiņa

SIA “Rehabilitācijas centrs “Tērvete” ” SIA “Dobeles un apkārtnes slimnīca” SIA “Jelgavas pilsētas slimnīca” VSAC “Rīga” filiāle “Pļavnieki”
Audiologopēdi

Natālija Ērgle

SIA”Jelgavas poliklīnika”
Audiologopēdi

Olga Solima

SIA “Daugavpils bērnu veselības centrs” Daugavpils novada pedagoģiski medicīniskā komisija
Paula Jansone

Paula Jansone

VCA “Aura” RC “Mēs esam līdzās”
Sabīne Šķēle

Sabīne Šķēle

BKUS Rehabilitācijas klīnika (Juglas iela 20, Rīga) VC4 Bērnu veselības centrs (Duntes iela 15a)
Sanita Bakāne

Sanita Bakāne

Jelgava, Medicīnas centrs SIA „Fitosan plus”
Santa Salaka

Santa Salaka

SIA Pirmā Miofunkcionālā klīnika RAKUS Gaiļezers Rehabilitācijas klīnika SIA Rīgas Stradiņa Universitāte
Audiologopēdi

Signe Brusbārde

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca Rīgas Stradiņa universitāte
Rīga
Audiologopēdi

Signe Stole

251.PII. “Mežciems” Dr.Žukovas ortodontijas klīnika
Audiologopēdi

Silga Kostromina

PII “Pūcīte”
Audiologopēdi

Solveiga Smiltene

VCA Jugla VC Balterzers 
Audiologopēdi

Terēze Gulmane

Carnikavas PII “Riekstiņš” Privātklīnika “Headline”
Audiologopēdi

Tince Strazdiņa

SIA “Cēsu klīnika” SIA Runātprieks 
Audiologopēdi

Unda Medisa

RC “Tērvete”, SIA “Dobeles un apkārtnes slimnīca” Jelgavas pilsētas slimnīca