Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ,,Aslimnīcas Mācību centrs” aicina uz tālākizglītības pasākumu

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ,,Aslimnīcas Mācību centrs”  aicina  uz tālākizglītības pasākumu Paliatīvās aprūpes organizācija Šveicē no fizioterapeita skatupunkta, multidisciplināra komanda (Martina Egloff, Šveice), kas notiks 21.septembrī plkst.15.00-17.00.

Mērķauditorija: Fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēdi, psihologi, ārsti, māsas

Norises vieta: “Gaiļezers”, konferenču zāle, 2.stāvs,  Hipokrāta iela 2, Rīga

Martina Egloff ir fizioterepeite no Šveices, specializējusies onkoloģijā un paliatīvajā aprūpē. Martina pēdējos 8 gadus strādā universitātes slimnīcā Bernē, Šveicē, kā arī strādā kā asistents pētniecībā paliatīvās aprūpes komandā Bernes Universitātē. Papildus ir pasniedzēja studiju kursā paliatīvā aprūpe fizioterapeitiem. 

Martina ieguva bakalaura grādu fizioterapijā 2015.gadā Bernes Universitātē un 2022.gadā ieguva maģistra grādu Paliatīvajā aprūpē Cardiff Universitātē Velsā.  

Martina semināra formātā iepazīstinās ar paliatīvās fizioterapijas norisi un paliatīvās aprūpes komandas modeli Šveices universitātes slimnīcā, dodot iespēju attīstīt paliatīvo rehabilitāciju Latvijā. Būs arī iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.  Seminārs notiks angļu valodā (bez tulkojuma).

Dalība pasākumā:

Aslimnīcas darbiniekiem – bez maksas

Citiem interesentiem: 

Fizioterapeitieim, ergoterapeitiem, audiologopēdiem, psihologiem, māsām 6,60 EUR (ar PVN)

Ārstiem 15 EUR (ar PVN)

Par dalību tiks piešķirti: 3 TIP

Dalībnieku skaits ierobežots!

Reģistrēšanās pasākumam ŠEIT

Tālr.+371 67042781

E-pasts: macibucentrs@aslimnica.lv