Rehabilitācijas pakalpojumu centrs bērniem ar AST ABAistaba aicina darbā sertificētu Audiologopēdu

Dārgie AUDIOLOGOPĒDI,

Rehabilitācijas pakalpojumu centrs bērniem ar AST ABAistaba aicina darbā sertificētu Audiologopēdu uz pilnu vai nepilnu slodzi (pēc speciālista iespējām)

Speciālista pienākumi:
Strādāt rehabilitācijas komandā, veikt bērnu ar AST runas/valodas, komunikācijas spēju izvērtēšanu, diagnostiku un korekciju, aizpildīt dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:
Atbilstoša augstākā medicīniskā izglītība un sertifikāts audiologopēda specialitātē;
Latviešu valodas zināšanas;
Krievu valodu zināšanas pamatlīmenī, lai varētu komunicēt ar bērniem ar AST;
Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
Vēlama, izpratne par AST, bet, ja nav, iemācīsim;
Spēja strādāt komandā.

Piedāvājam:
Atalgojumu par pilnu darba slodzi (160 st./mēnesī) EUR 2216,00. Par daļēju slodzi, proporcionāli nostrādātam laikam ar stundas likmi  EUR 13,85
Intersantu dinamisku drabu draudzīgā kolektīvā;
Sociālās garantijas;
Subsidētās apmācības kvalifikācijas paaugstināšanai,
Pilnas vai nepilnas slodzes darba laiku saskaņā ar grafiku, pēc speciālista iespējam. Aicinam arī speciālistus, kas var strādāt 1 vai 2 dienas nedēļā.
Darbu Rīgas centrā

Gaidīsim jūsu CV uz e-pastu: info@abaistaba.lv