Nodibinājuma “Latvijas Bērnu atbalsta fonds” – meklē audiologopēdu!

Mēs esam bezpeļņas sabiedriskā labuma organizācija, kas ikdienā sniedz atbalstu bērniem un ģimenēm, maznodrošinātām ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām. Fonds darbojas jau no 1994.gada.


Šī gada novmbrī esam uzsākuši sociālās rehabilitācijas pakalpojumu  “Varu. Protu. Daru” bērniem ar funkcionālajiem traucējumiem un viņu ģimenēm.

Pakalpojuma ietvaros mēs nodrošinām kompleksus atbalsta pasākumus bērnam ar funkcionāliem tracējumiem un invaliditāti un viņa likumiskajam pārstāvim vai audžuģimenei. Atbalstu nodrošina sociālais darbinieks, psihologs, deju un kustību terapeits, ergoterapeits, ABA terapeits, audiologopēds un fizioterapeits, mākslas terapeits, mūzikas terapits u.c.

Pakalpojuma nodrošināšanai mūsu multifunkcionālā centra “Domino” telpās (Cementa ielā 12) esam papildus kolēģa meklējumos – konkrēti, ļoti gaidām AUDIOLOGOPĒDU.

 Tādēļ meklējam kādu topošo speciālistu/esošo speciālistu, kurš ir gatavs strādāt ar bērniem ar invaliditāti un kurš vēlētos iesaistīties pakalpojumā nodrošinot konsultācijas un piedalīties klientu izvērtēšanās.

Konsultācijas tiek sniegtas no šī gada janvāra līdz 31.augustam, kad beidzās esošais pakalpojums un no septembra tiek uzsākts nākamais pakalpojums, kurā vēlamies turpināt sadarboties ar speciālistu. 

Noteikti interesētu ilgtermiņa sadarbība, jo pakalpojumu plānots veidot kā patstāvīgu. 

LBAF
www.lbaf.lv
info@lbaf.lv