Jūrmalas Sociālo pakalpojumu centra ”Kauguri” Dienas centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem aicina darbā audiologopēdu

Dienas centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Skolas ielā 44 aicina darbā audiologopēdu (pilna slodze – 40h nedēļā) – alga 1071 euro

Prasības pretendentam:

Izglītības atbilstība: bakalaura grāds veselības aprūpē, kvalifikācija – audiologopēds, ārstniecības persona.

Darba pienākumi:

  • veikt klientu, kuri apmeklē Dienas aprūpes centru bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (turpmāk – bērni), audiologopēdisko runas un valodas funkcionālo traucējumu diagnostiku;
  • novērtēt bērnu sazināšanās spējas;
  • fiksēt valodas apsekošanas rezultātus bērnu lietā, analizēt un novērtēt iegūtos rezultātus;
  • izvēlēties atbilstošās bērnu runas un valodas traucējumu korekcijas metodes, ievērojot bērnu vecumu un traucējumu smaguma pakāpi;
  • nosakot bērnu rehabilitācijas mērķus, savas kompetences ietvaros izstrādāt bērnu audiologopēdiskās novērtēšanas un rehabilitācijas plānu un to realizēt;
  • sadarboties ar visiem bērnu rehabilitācijā iesaistītajiem speciālistiem, savas kompetences ietvaros aktīvi piedalīties dienas centra komandas darbā;
  • konsultēt un apmācīt bērnu piederīgos un/vai aprūpētājpersonas korekcijas darbam;
  • dokumentēt savu profesionālo darbību, ievērojot iestādes dokumentu pārvaldības prasības.

Darba pienākumu veikšanai nepieciešamās kompetences:

  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • prasme veidot lietišķu sadarbību ar iestādes darbiniekiem, klientiem un viņu vecākiem;
  • prasme strādāt komandā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • darbu profesionālā vidē un draudzīgā kolektīvā.

Pieteikuma vēstuli, CV un izglītības dokumenta kopiju sūtīt dienas centra vadītājai: aija.tuna@jurmala.lv, tālrunis: 27818126 vai SPCK administrācijai: spckauguri@jurmala.lv, tālr.67760445

Informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Jūrmalas dome, reģistrācijas Nr.90000056357, Jūrmala, Jomas iela 1/5, pasts@jurmala.lv, tālr.67093816, 67093843. Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: personasdati@jurmala.lv, tālr.67093849. Personas datus apstrādās Jūrmalas SPC “Kauguri” Dienas aprūpes centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Jūrmalā, Skolas ielā 44, tālr.27818126. Detalizētāka informācija par personas datu apstrādēm ir atrodama www.jurmala.lv.