“Praktiskās AAK stratēģijas audiologopēda darbā ar dažādām pacientu grupām.”

12.05.2022
10:00
Rija Vef Hotel (Brīvības iela 199c)

Aicinām pieteikties uz bezmaksas apmācībāmm par praktiskām stratēģijām AAK tehnoloģiju pielietošanā. Semināra tēma: “Praktiskās AAK stratēģijas audiologopēda darbā ar dažādām pacientu grupām.”

12. maijā (ceturtdienā) un 13. maijā (piektdienā) klātienē viesnīcā Rija Vef Hotel (Brīvības iela 199c) 10:00-14:00 (kafijas pauze 11:30), tiks organizēts seminārs 2 grupām, proti, katrā dienā viena grupa (max 25 dalībnieki grupā). Pasākuma laikā iepazīsimies ar praktiskām stratēģijām, kas ļauj izvelēties un ieviest AAK metodes darbā ar dažādām pacientu grupām. Izmēģināsim dažādas AAK ierīces, programmatūras un komunikācijas materiālus. 

Lektore: sertificēta audiologopēde Jelena Kondratjeva– Tobii Dynavox apmācību speciāliste. Pieredze multiprofesionālās rehabilitācijas komandā darbā ar dažādam pacientu grupām, t.sk. cerebrālās triekas pacientiem. Rīgas Stradiņa Universitātes pieaicināta lektore programmā Audiologopēdija, kursā Alternatīvās komunikācijas palīgtehnoloģiju sistēma.

Par dalību seminārā tiks piešķirti 5 TIP

Doto semināru plānojam apvienot ar Asociācijas biedru sēdi. Ja ir kādi jautājumi, kas ir aktualizējami biedru sēdes ietvaros, lūdzu, iesniedziet tos iepriekš e-pastā, lai konstruktīvi varam izskatīt tos sēdes ietvaros

Pieteikšanās apmācībām līdz 10.05.2022 spiežot pogu “Pieteikties pasākumam” vai rakstot e-pastu uz audiologopedu.asoc@gmail.com